Bosques & Lagos Palermo
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Dakzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Golfbaan Fietsen Wandelen |
| Spa en ontspanning Solarium | Rolstoeltoegankelijk | Airconditioning |
Bosques & Lagos Palermo Buenos Aires appartement bevindt zich op 5 minuten wandelen van het Ecoparque Interactivo en heeft uitzicht op de stad. Het appartement van 36 m² bevindt zich in de Las Cañitas wijk, binnen 5 km afstand van de Obelisco de Buenos Aires.
Dit 1-badkamer appartement ligt op een welgelegen locatie in Buenos Aires dicht bij metrostation Palermo, op 5 minuten lopen hiervandaan. Bosques & Lagos Palermo appartementen zijn binnen 3 km afstand van Centro Cultural Recoleta en binnen 4 km afstand van het Teatro Colón gelegen. Deze 1-slaapkameraccommodatie ligt binnen handbereik van de Plaza Italia.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning. Bij Bosques & Lagos Palermo appartement zijn een bidet, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Een haardroger, badjassen en badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt deze accommodatie een keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Het dichtstbijzijnde busstation is Libertador y Sinclair, dat op 5 minuten wandelafstand hiervandaan ligt. Het appartement is compleet met voorzieningen zoals een solarium voor de ultieme ontspanning. Bovendien biedt Bosques & Lagos Palermo appartement gasten toegang tot een wellnesscentrum, zodat ze zich kunnen richten op hun fysieke welzijn.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ciudad Universitaria UBA4 km
- Teatro Colón4,7 km
- Begraafplaats Recoleta3,1 km
- Avenida de Mayo4,1 km
- Plaza Serrano1,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield7 km
- Treinstations
- Station Palermo500 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Allergievrije kamers
- Lift
- Toilet voor gehandicapten
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Solarium
- Fitnesscentrum
- Wandelen
- Fietsen
- Golfbaan
- Openbaar bad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Geluiddichte kamers
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- CD-speler
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Bosques & Lagos Palermo appartement.
De Plaza Italia en het Ecoparque Interactivo behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Bosques & Lagos Palermo appartement. - ❓
Hoeveel kost het om Bosques & Lagos Palermo appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Bosques & Lagos Palermo appartement is $65. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Bosques & Lagos Palermo appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Bosques & Lagos Palermo appartement de ontspanning ervaren met een solarium. - ❓
Heeft het appartement een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Bosques & Lagos Palermo appartement?
Bosques & Lagos Palermo appartement bestaat uit 36 vierkante meter. - ❓
Heeft Bosques & Lagos Palermo appartement een eigen zwembad?
Bosques & Lagos Palermo appartement heeft, natuurlijk, een dakzwembad.